مرکز مشاوره موفقیت

چرا مرکز مشاوره موفقیت؟

چرا ما را انتخاب کنید؟

شاید الان که در حال مطالعه این مطلب هستید یا به سایت ما مراجعه کرده اید، این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا باید بین طیف گستره ای از مراکز خدمات روان شناسی و مشاوره  که فعالیت می کنند ما را به عنوان  مشاور یا روان شناس خود انتخاب کنید،  در ذیل به چند دلیل عمده اشاره کرده ایم لطفا با ما تا آخر این مطلب همراه باشید.

مشاوره صادقانه و اخلاق مدار

یکی از اصول مرکز  ما بر این است که پیش از هر چیزی حقوق مراجعین خود را در نظر بگیریم و اصول اخلاق حرفه ای را در ارایه خدمات تخصصی خود رعایت کنیم، معتقدیم که  که همین اصل باعث شده است تا ارایه خدمات به بهترین شکل انجام بپذیرد واعتماد مراجعین ما  جلب شود. ، پس مطمئن باشید که بهترین مرکز را انتخاب کرده اید.

متخصصین برتر

مشاورین و متخصصین ما جزوه بهترین متخصصین و اساتید دانشگاه هستند همکاران مشاور و روان شناس ما افرادی هستند که  در ضمینه کاری خود ممتاز هستند و با حساسیت انتخاب شده اند علاوه بر اموزش های کلاسیک و دانشگاهی اموزش های بالینی لازم را طی نموده اند ، از این منظر هم مطمئن باشید که  مشکلات  و نیاز شما توسط متخصصین  به مناسب ترین شکل بررسی و پاسخ داده  خواهد شد.

کار تیمی و چند تخصصی

مرکز ما به صورت متمایز و منحصر به فردی از تخصص های مرتبط در حوزه علوم رفتاری و اعصاب و روان  بهره مند است و مراجعین می توانند علاوه بر تخصصی های روان شناسی و مشاوره  با گرایش های مختلف به طور اختصاصی از بهترین متخصصین و اساتید  عالی رتبه دانشگاه  در رشته های  مغز و اعصاب  نورولوژی، اعصاب و روان و روانپزشک و متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی روانی  بهره ببرند  و اقدام به انتخاب  مشاور تخصصی نمایند .

تجهیزات و ابزار های مدرن تخصصی

تجهیزات مورد نیاز هر مشاور و روان شناسی برای ارایه خدمات خود  به  لحاظ اثر بخشی از روز امد ترین و علمی ترین نوع خود انتخاب  شده اند، طبیعی است که  شما می توانید از بهترین تجهییزات تخصصی بهره مند شدهه و بهترین منافع درمانی و مشاوره ای را دریافت نمایید.

آموزش و ارایه خدمات تخصصی  صورت تلفنی و اینترنتی

 استفاده از فضای مجازی و ان لاین برای ارایه خدمات تخصصی توسط متخصصین و مشاورین مرکز یکی از ویژگی های مرکز ماست.  اموزش های کاربردی و موثر و ارایه خدمات علمی از طریق سایت مرکز از دیگری خصوصیاتی است که معتقدیم شما را راضی خواهد کرد   

نکته آخر

تیم تخصصی و فوق تخصصی ما  با رعایت اصول علمی و تخصصی و رعایت اخلاق حرفه ای معتقد است که  گام های موثری را در ارتقا سطح سلامت روانی شما و خانواده محترمتان  بر داشته  و موفقیت خود را در گرو اعتماد سازی برای مراجعین محترم می بینند. امیدواریم شما عزیزان بمانند مراجعین  گذشته ما از خدمات تخصصی و حرفه ای ما رضایتمند باشید.

 

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره موفقیت

مجوز ها

مدرک ها
مدرک1
مدرک 3

ساعت های کاری

شنبه تا چهارشنبه ۱۰ صبح الی ۲۱

اطلاعات تماس

آخرین پست ها

دریافت نوبت

آنلاین نوبت دریافت کنید


دریافت آنلاین نوبت

بصورت آنلاین نوبت دریافت کنید
WhatsApp chat